MSD Premium įtempiamos lubos (Kinija)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MSD/320/MAT
  Įtempiamosios pleveles rušis Kaina Kiekis Pirkti
  BALTA MATINĖ
  530
  Į krepšelį 
  BALTA LAKUOTA
  530
  Į krepšelį 
  SPALVOTA MATINĖ
  590
  Į krepšelį 
  SPALVOTA LAKUOTA
  590
  Į krepšelį 
  ŠVIESAI LAIDI
  720
  Į krepšelį 
  BALTA MATINĖ (iš 500 cm pločio rulono)
  580
  Į krepšelį 
  BALTA LAKUOTA (iš 500 cm pločio rulono)
  590
  Į krepšelį 

  Plevelė įtempiamom lubom pagaminta P.R.C (People of Republic in Chine).

  Standartinis pleveles rulono plotis yra 320 cm. tai leidžia be sujungimo siūlytes pagaminti lubas iki 350 cm pločio (ęsant 9% tempimui pagal ašys X ir Y)

  Pageidaujant netureti technologiškai gaunant sujungimo siūlytei, galima rinktis plačio rulono pleveles rušį, kai rulono plotis yra 500 cm, tai leidžia be sujungimo siūlytes pagaminti lubas iki 540 cm pločio (ęsant 9% tempimui pagal ašys X ir Y) 

 •  

   

  Kinija yra beveik visų tipų pagamintų prekių skaičiaus lyderė. Dėl šios priežasties nenuostabu, kad beveik iš karto po naujovių toks ženklas plačiai paplito ir tapo žinomas daugeliui vartotojų. Nors jos prasmė daugeliui nežinoma. 

  Vaizdo politika. Kinijos produktų yra daug, tačiau dažnai jos apimtis buvo ne kokybės sąskaita - kitaip tariant, būtent tai, ką pažymėjote pagaminti Kinijoje dažniausiai defektais ir nestandartinės, ir tai Asociacija yra tvirtai įtvirtinti į vartotojų protus dešimtmečiais. Nauja santrumpa P.R.C - tai bandymas sąžiningai apeiti šią blogą reputaciją, nes ne kiekvienas vartotojas nuskaitys brūkšninį kodą prieš perkant; 

  Užsienio investicijos. Gamybos Kinijoje aktyviai investuoja JAV bendrovių, Rusija, Europos Sąjunga ir pan. D. rinkodaros politika šių bendrovių dažnai toks, kad verčia atsisakyti ženklinimo naudojimą ", su bloga reputacija." Kadangi investuotojai nenori, kad produktai, kuriuos jie investavo, būtų susieti su žemos kokybės prekėmis;

  Svarbu atskirti PRC santrumpa KLR, kuris reiškia Šiaurės Korėja, žinomas dėl savo kokybės produktus. Todėl sprendimas pakeisti ženklinimą gali būti bandymas sukurti asociaciją su sėkmingesniu ir statusiniu nacionaliniu prekių ženklu.

  Apibendrinant, galima sakyti, kad ženklinimas buvo tik siekiant padidinti paklausą savo produktams sukurti naują nacionalinį prekės ženklą, yra ne aprūpinta blogą reputaciją ir daugiau įtikinamų keitimas. 

  P.R.C. Naujo nacionalinio prekės ženklo sukūrimas. Per pastarąjį dešimtmetį šios šalies gaminių kokybė gerokai padidėjo. Geresnis išsilavinimas ir geresnės darbo sąlygos paskatino tai, kad net brangūs "smart phones" dabar surenkami Vidurinėje Karalystėje pagal visus kokybės standartus. Kadangi gamintojai tikisi, kad nauja santrumpa bus susijusi su vartotoju su nebrangios tinkamos kokybės prekėmis; 

  P.R.C. pakeisti žinomą pavadinimą Kinijoje. Tas pats pasakytina apie skaitmeninio brūkšninio kodo žymėjimą be nuskaitymo. Prekių su šiuo ženklu brūkšninio kodo numeris visada prasideda nuo 690, 691, 692, 693, 694 arba 695. Tai pirmieji trys kodai, žymintys gamintoją, ir vienas iš šių šešių kombinacijų yra Kinija. 

  P.R.C. - Kinijos Liaudies Respublika. Tai yra visiškas santrumpos vertimas ir aiškinimas.  

  Ši teritorinė asociacija apima ir Kinijos Respubliką, ir Taivaną. Dėl šios priežasties visi produktai, pagaminti šioje saloje, taip pat gali būti paženklinti santrumpa, šiuo atveju šis trijų raidžių santrumpa pakeičia tai, kas žinoma visiems pagaminta Taivanyje. Be Kinijos Respublikos ir Taivano salų, teritorinė asociacija yra KLR, kurios prekės taip pat pažymėtos.