alira LWAV lauke montuojami kintamos galios šilumos siurbliai oras/vanduo

 • Kodas: Art.Nr.:100776WR2141
  Alpha Innotec alira modelis: Kaina Kiekis Pirkti
  LWAV 82R1/3-WR2.1-1/3
  960555
  Į krepšelį 
  LWAV 122R3-WR2.1-1/3
  1146469
  Į krepšelį 
  LWAV 82R1/3-HV9-1/3
  1069005
  Į krepšelį 
  LWAV 82R1/3-HV 12-3
  1084498
  Į krepšelį 
  LWAV 122R3-HV 12-3
  1270412
  Į krepšelį 
  LWAV 82R1/3-HSV9M1/3
  1254919
  Į krepšelį 
  LWAV 82R1/3-HSV 12M3
  1316890
  Į krepšelį 
  LWAV 122R3-HSV 12M3
  1502804
  Į krepšelį 
  LW 161H-AV-WR 2.1
  1704210
  Į krepšelį 

  LWAV Naujieji lauke statomi šilumos siurbliai yra efektyvus šildymo, vėsinimo ir karšto vandens ruošimo sprendimas. Dėl pažangios inverterinės technologijos įrenginiai pasižymi ne tik ypač efektyviu veikimu, bet ir plačiomis pritaikymo bei paprasto parinkimo galimybėmis.

  Dėl naujai sukurtos oro kreipiančiųjų sistemos LWAV veikia ypač efektyviai ir tyliai. Rezultatas: namų savininkas taupo eksploatacinius kaštus, o šildymo specialistas gali pasiūlyti puikų sprendimą, ęsant net ir patiems kritiškiausiems reikalavimams, keliamiems skleidžiamam triukšmui.

  Daugybė aksesuarų ir įvairios kombinavimo galimybės reiškia papildomą lankstumą ir paprastą sumontavimą. Nauja statyba ar renovacija: pasirinkę LWAV Jūs gaunate įvairiapusišką sistemą, kuri atitinka aktualius Jūsų poreikius ir dėl sumontavimo lauke taupo vietą patalpoje.

 • Privalumai vartotojui:

  • Šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas vienoje sistemoje
  • Idealus naujai statomam būstui
  • Tylusis režimas ypač tyliam veikimui naktį
  • Įvairūs, puikiai su šilumos siurbliu suderinti aksesuarai
  • Ilgaamžiškas, oro salygoms ir korozijai atsparus aliuminio korpusas

  Privalumai montuotojui:

  • Platus galios diapazonas ir tylus veikimas garantuoja paprastą ir saugų parinkimą
  • Integruotas vėsinimas
  • Geniali transportavimo koncepcija
  • Lanksti sistema su įvairiomis kombinavimo galimybėmis
  • Paprastas sumontavimas ir greitas paleidimas į eksploataciją

  Integruotas vėsinimas
  Šalia šildymo ir karšto vandens ruošimo Jūs galite su alira LWAV papildomai dar ir ekonomiškai vėsinti: Jūsų integruota, aktyvaus vėsinimo funkcija apsuka šilumos veikimą atvirkščiai ir panaudoja Jūsų šildymo sistemą (grindinį šildymą, ventiliatorinius konvektorius) patalpų vėsinimui. Taip ištisus metus šilumos siurblys rūpinasi komfortiška temperatūra Jūsų namuose. 

  Aukščiausias efektyvumas
  alira serijos šilumos siurbliai oras/vanduo LWAV įtikina savo energiją taupančiu veikimu: priklausomai nuo poreikio šilumos siurbliai oras/vanduo efektyviai šildo, vėsina ir ruošia karštą vandenį. Moderni inverterinė technologija rūpinasi, kad energijos nebūtų gaminama per daug ir nuolat pritaiko šilumos siurblio galingumą prie aktualaus poreikio. 

  Lanksčios kombinavimo galimybės
  Daugybė galimų kombinacijų paverčia alira LWAV seriją lanksčia sistema, atitinkančia visus kliento reikalavimus. Optimaliai su LWAV suderinti ir sukurti priedai leidžia lengvai integruoti sistemą ir užtikrina ekonomišką veikimą – puikiai pritaikyta poreikiams! Namų savininkai ir montuotojai taip pat gauna naudos ir iš greito bei tvarkingo įrengimo. 

  Patogus valdymas internetu
  Naudodami alpha web, alpha app ir alpha home, galite valdyti savo šildymo sistemą iš bet kurio pasaulio taško asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Valdiklis Luxtronik 2.1 pasiekiamas ir per namų kompiuterinį tinklą, ir internetu. 

  Tikra vokiška kokybė
  Nuo 1998 alpha innotec kuria, gamina ir parduoda rinkoje paklausius, lengvai valdomus šilumos siurblius. Nuolatinis produkto tobulinimas nuosavame tyrimų ir kūrimo centre bei ilgametė efektyvių energijos sprendimų kūrėjo patirtis garantuoja, kad pasirinkę alpha innotec produktą, priėmėte teisingą sprendimą.

  Prekės ženklas alpha innotec, ypač vertinantis ekologinę ir ekonominę naudą, jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos „pagaminta Vokietijoje“ sinonimu, kuria galima visada pasikliauti. 

  alira LWAV serija pasižymi alpha innotec gaminiams įprastu ilgaamžiškumu ir patikimumu.
  Novatoriška iki smulkmenų konstrukcija bei plati kokybiškų priedų paletė palengvina sumontavimą ir aptarnavimą. Universalūs sisteminiai sprendimai suteikia papildomo lankstumo montuotojams.

  alira LWAV yra ateities reikalavimus atitinkantis modelis, nes šis inververteriniu būdu reguliuojamas šilumos siurblys veikia ypatingai efektyviai ir nepaprastai tyliai. Konstrukcijoje naudojamas natūralus
  šaltnešis, paverčia alira LWAV serijos šilumos siurblius CO2- neutraliais įrenginiais.

  Įsitikinkite LWAV serijos privalumais
  www.alpha-innotec.de