alira LWA lauke montuojami pastovios ir kintamos galios šilumos siurbliai oras/vanduo

 • Kodas: Art.Nr.: 100544LUX02
  Alpha Innotec alira modelis: Kaina Kiekis Pirkti
  LW 140A-LUX 2.0
  1673225
  Į krepšelį 
  LW 180A-LUX 2.0
  1828153
  Į krepšelį 
  LW 251A-LUX 2.0
  2138010
  Į krepšelį 
  LW 140A-HT 2
  2261952
  Į krepšelį 
  LW 180A-HT 2
  2478851
  Į krepšelį 

  Optimaliai vienas su kitu tarpusavyje suderinti sisteminiai komponentai ir gamykloje jau įmontuoti hidraulikos komponentai užtikrina greitą ir nesudėtingą montavimą. Kadangi montuojant šaldymo apytakos ratas neliečiamas, montuojant nereikalingas šaltinikas. 

  Kintamo galingumo LWA seijos šilumos siurbliai idealiai tinka besikeičiantiems poreikiams patenkinti, tiekia reikalingą galingumo rezervą tuo metu, kai jo reikia ir pasižymi ypač dideliu efektyvumu. Tolygiai kintamo galingumo sistema pritaiko šilumos gamybą aktualiam pastato šilumos poreikiui. 

  Lauke statomi šilumos siurbliai ir kompaktiški sisteminiai komponentai taupo ir taip reikalingą vietą pastato viduje ir puikiai tinka namams be rūsio. 

  Šilumos siurbliai tarp kitų rūšių šilumos gamybos įrenginių yra energijos efektyvumo vedliai. alira serijos lauke statomi šilumos siurbliai oras/vanduo išpildo ateityje būsimus reikalavimus moderniai šildymo sistemai ir kartu su valdikliu pasiekia iki A+++ energinio efektyvumo klasę. 

 • Privalumai vartotojui:

  • Labai tylus veikimas
  • Užimantis mažai vietos patalpoje
  • Patrauklus dizainas
  • Šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas vienoje sistemoje
  • alpha web, alpha app – valdymas iš bet kurio pasaulio taško
  • Maloni patalpų temperatūra visais metų laikais dėl vėsinimo funkcijos reversiniuose šilumos siurbliuose
  • Ilgaamžiškas ir atsparus oro sąlygoms aliuminio korpusas 

  Privalumai montuotojui:

  • Paprastai montuojamas
  • Idealiai tinka naujos statybos ir renovuojamiems pastatams
  • Montavimui nereikalingas šaltininko pažymėjimas
  • Įvairių kombinacijų galimybės su komponentais iš talpų ir priedų tiekimo programos
  • Pagal pageidavimą integruotas šilumos skaitiklis
  • Jungiamas į kaskadus, esant didelio galingumo poreikiui 

  Integruotas vėsinimas
  Šalia šildymo ir karšto vandens ruošimo Jūs galite su alira LWAV papildomai dar ir ekonomiškai vėsinti: Jūsų integruota, aktyvaus vėsinimo funkcija apsuka šilumos veikimą atvirkščiai ir panaudoja Jūsų šildymo sistemą (grindinį šildymą, ventiliatorinius konvektorius) patalpų vėsinimui. Taip ištisus metus šilumos siurblys rūpinasi komfortiška temperatūra Jūsų namuose. 

  Aukščiausias efektyvumas
  alira serijos šilumos siurbliai oras/vanduo LWAV įtikina savo energiją taupančiu veikimu: priklausomai nuo poreikio šilumos siurbliai oras/vanduo efektyviai šildo, vėsina ir ruošia karštą vandenį. Moderni inverterinė technologija rūpinasi, kad energijos nebūtų gaminama per daug ir nuolat pritaiko šilumos siurblio galingumą prie aktualaus poreikio. 

  Lanksčios kombinavimo galimybės
  Daugybė galimų kombinacijų paverčia alira LWAV seriją lanksčia sistema, atitinkančia visus kliento reikalavimus. Optimaliai su LWAV suderinti ir sukurti priedai leidžia lengvai integruoti sistemą ir užtikrina ekonomišką veikimą – puikiai pritaikyta poreikiams! Namų savininkai ir montuotojai taip pat gauna naudos ir iš greito bei tvarkingo įrengimo. 

  Patogus valdymas internetu
  Naudodami alpha web, alpha app ir alpha home, galite valdyti savo šildymo sistemą iš bet kurio pasaulio taško asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Valdiklis Luxtronik 2.1 pasiekiamas ir per namų kompiuterinį tinklą, ir internetu. 

  Tikra vokiška kokybė
  Nuo 1998 alpha innotec kuria, gamina ir parduoda rinkoje paklausius, lengvai valdomus šilumos siurblius. Nuolatinis produkto tobulinimas nuosavame tyrimų ir kūrimo centre bei ilgametė efektyvių energijos sprendimų kūrėjo patirtis garantuoja, kad pasirinkę alpha innotec produktą, priėmėte teisingą sprendimą.

  Prekės ženklas alpha innotec, ypač vertinantis ekologinę ir ekonominę naudą, jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos „pagaminta Vokietijoje“ sinonimu, kuria galima visada pasikliauti. 

  alira LWAV serija pasižymi alpha innotec gaminiams įprastu ilgaamžiškumu ir patikimumu.
  Novatoriška iki smulkmenų konstrukcija bei plati kokybiškų priedų paletė palengvina sumontavimą ir aptarnavimą. Universalūs sisteminiai sprendimai suteikia papildomo lankstumo montuotojams.

  alira LWAV yra ateities reikalavimus atitinkantis modelis, nes šis inververteriniu būdu reguliuojamas šilumos siurblys veikia ypatingai efektyviai ir nepaprastai tyliai. Konstrukcijoje naudojamas natūralus
  šaltnešis, paverčia alira LWAV serijos šilumos siurblius CO2- neutraliais įrenginiais.

  Įsitikinkite LWAV serijos privalumais
  www.alpha-innotec.de