ADAX GLAMOX TPA Elektrinis konvekcinis radiatorius (350 mm auksčio) Su elektroniniu termostatu, pajungimas nuo rozetės, IP20

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TPA04ET
  ADAX Radiatorio ilgis, mm Kaina Kiekis Pirkti
  500 (400 W)
  8445
  Į krepšelį 
  650 (600 W)
  9312
  Į krepšelį 
  813 (800 W)
  10178
  Į krepšelį 
  975 (1000 W)
  11044
  Į krepšelį 
  1063 (1200 W)
  11477
  Į krepšelį 
  1355 (1500 W)
  14076
  Į krepšelį 
  1670 (2000 W)
  15592
  Į krepšelį 

  5 METAI GARANTIJA

  Ekonomiški, efektyviai šildo
  Termostatų pasirinkimo įvairovė
  Modernaus dizaino
  Lengvai montuojami
  Nedegina deguonies, dulkių
  Yra apsauga nuo perkaitimo
  Saugu vaikams, gyvūnams
  Begarsė šiluma 

 • GLAMOX heating sieniniai radiatoriai yra žinomi kaip ekonomiški šildymo prietaisai. Jų kaitinimo tenai yra sukonstruoti iš specialaus aliuminio lydinio su nepriekaištingu pralaidumu, kuris pasižymi mažu svoriu, geru šilumos paskirstymu ir greitu, lygiu šildymu. Viso to rezultatas greitas ir aplinkai nekenksmingas konvekcinis šildymas.

  GLAMOX heating taip pat siūlo unikalią galimybę suderinti pastovią instaliaciją su kištukiniais jungikliais (rozetėmis) viename šildymo elemente. Be to GLAMOX heating siūlo platų asortimentą įmontuojamų termostatų. Tai įgalina GLAMOX heating pasiūlyti vieną iš plačiausių gaminių asortimentų su minimaliu kiekiu atsargų sandėlyje. Kompaktiški sieniniai radiatoriai ir žemi juostiniai sieniniai radiatoriai sujungia naujausias technologijas su funkcionaliu stilingumu. Tai įgalina GLAMOX heating būti tinkamam naudoti tiek namuose, tiek vasarnamiuose, tiek komercinės paskirties pastatuose.

  Tokie žodžiai, kaip stilius, saugumas ir kokybė yra sakomi, kai norima apibūdinti GLAMOX heating radiatorius: žema paviršiaus temperatūra, apsauga nuo perkaitimo, nedegus plieno korpusas. Patogios apsaugos nuo užuolaidų ir kontrolės įrangos apsauga nuo vaikų taip pat gali būti tiekiama. Visa tai suteikia optimalų saugumą.

  Visi sieniniai radiatoriai TPA yra 35 cm aukščio ir sieniniai - juostiniai radiatoriai TLO yra 18 cm aukščio. Radiatoriai komplektuojami iš gamyklos be termostato. Todėl termostatai įsigyjami atskirai. Atskirais atvejais radiatoriai gali būti komplektuojami su ET (elektroniniais termostatais).

  GLAMOX heating suteikia Jums padidintą lankstumą, kai reikia pasirinkti termostatą ar kontrolės sistemą, kuri geriausiai atitinka Jūsų reikalavimus. Ir jei Jūsų poreikiai keisis ateityje, tai Jūs galite pakeisti termostatus. Jie yra lengvai instaliuojami, atnaujinami ir valdomi. Visos kontrolės sistemos yra išdėstytos ant radiatoriaus viršaus ir yra lengvai pasiekiami bei matomi. Visi termostatai yra elektroniniai, kurie suteikia precizinį kambario temperatūros reguliavimą - esminę sąlygą komfortui ir energijos taupymui.

  Savybės, kurios privers Jus pasirinkti GLAMOX heating:
  Termostatų pasirinkimo įvairovė
  Kompaktiškas, elegantiškas dizainas
  Lengvai instaliuojamas
  Lengvai atnaujinamas
  Patogi, paviršiuje išdėstyta kontrolės sistema
  Apsauga nuo perkaitimo, jei bus uždengimas

  Lengvas instaliavimas su nuimamais kronšteinais, nedegina dulkių ir oro. Komplektuojami su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę bei su dėžute pastovios instaliacijos laidams pajungti. 400 V gali būti gaminami tik pagal atskirą užsakymą. Temperatūros reguliavimo diapazonas 6 - 30 °C. Suteikiama 5 metų garantija.